Jak English Mindset Coaching pomohl mé klientce

Chci se s vámi podělit o svou velikou radost! Nedávno jsem dostala nádhernou zpětnou vazbu od klientky, se kterou pracuju teprve od konce prosince, tj. zhruba dva měsíce, a která si u mě pořídila 3měsíční balíček výuky angličtiny.

Protože jsem ale zároveň koučka a sessions vedu jako jazykový koučink s prvky mentoringu a špetkou terapie, mají lekce úplně jiný ráz, než je v běžných hodinách angličtiny zvykem.

Při setkáních jdeme totiž mnohem více do hloubky a brousíme nejen jazyk, ale i ten správný English mindset.

Má klientka totiž řešila mé milované téma:

jejím cílem bylo zbavit se strachu z angličtinykomunikovat přirozeně a bez obav v soukromých i pracovních situacích.

Jaké změny má klientka dosáhla?

Při dvou online setkáních týdně se nám už za měsíc podařilo vyřešit její vnitřní bloky a strachy ohledně angličtiny, takže teď už spíkuje s úžasnou LEHKOSTÍ a hlavně RÁDA.

Ano, chybky tam jsou stále, nejsem kouzelník a jazyk vyžaduje čas.

Ta zásadní magie se ale stala v jejím přístupu k používání angličtiny.

Její postoj se uvolnil, a ten výraz a jiskra v oku…

Úplně nová žena!

Mluvíme spolu anglicky o aktuálních důležitých tématech z jejího osobního i profesního života, a když zjistíme, že jí v životě někde něco drhne, občas si střihneme life či byznys koučink – vše stále in English, of course.

U toho za běhu zvládáme oprašovat gramatiku, rozšiřovat slovní zásobu, ladit výslovnost a řešit i to, jak se s chutí a efektivně učit samostatně i mezi našimi setkáními.

A přitom všem se hodně smějeme a zažíváme obě spoustu aha-momentů. Poskytuju jí bezpečný prostor pro konverzaci i o těch nejniternějších záležitostech a trpělivě naslouchám. Prožívám s ní její ups and downs, podporuju a povzbuzuju, kdy je třeba, a slavím s ní všechny její úspěchy, nejen ty angličtinářské.

Na každé lekci od ní dostávám opravdu nadšenou zpětnou vazbu, která mě moc těší.

Ale před pár dny mi řekla, že se mnou získala mnohem víc, než původně od našich lekcí angličtiny čekala – a že jsem v tuhle chvíli snad ten nejdůležitější člověk v jejím životě a životě celé její rodiny!


A to mi úplně vyrazilo dech…

Cítím v srdci ohromnou radost a vděčnost, že mám dar takto pomáhat.

💜🙏💜

A pokud byste chtěli zažít podobnou transformaci,

napište mi

a domluvíme si poznávací call!

Už přes patnáct let žiju angličtinou a kulturou britských ostrovů- jak profesionálně, tak v soukromí. Pomáhám lidem zkrotit anglickou gramatiku, vidět ji jako přehledný systém, a tím získat pocit sebejistoty při komunikaci v angličtině. Více o mně si můžete přečíst zde.